Biżuteria Ślub i Wesele

Biżuteria na ślub i zaręczyny

Ślub i zaręczyny to bardzo ważne wydarzenia w życiu każdej pary zakochanych w sobie osób. W końcu z założenia  ma to być nasz jedyny ślub i jedyny partner więc wszystko musi przebiegać jak należy. Pierwszym krokiem dla wielu osób jest wybór pierścionka zaręczynowego. Coraz więcej par robi to wspólnie, to daje pewność, że wybór będzie trafny. Pierścionki zaręczynowe to duży wybór zarówno wielkości jak i wzorów a najbardziej zróżnicowana bywa cena, pomiędzy tymi najtańszymi a tymi najdroższymi.
Większość śmiertelników wybiera te średnie, o cenie nie tak powalającej jak te najdroższe w końcu ma to być symbol a nie przedmiot, którego będzie strach nosić przy sobie. Kolejnym etapem jest wybór obrączek i tu zapłacimy z reguły równie dużo. Obrączki ślubne to również bogaty wybór wzorów i ceny. Wiele tu zależy od próby złota z jakiego są wykonane i tego czy będzie tam dodatek platyny czy innego kruszcu jako dodatku zdobniczego. Wybieranie ich wspólnie rozwiązuje jeden podstawowy problem jakim jest dopasowanie rozmiaru.
Można od razu przymierzyć je i wiadomo czy są właściwe. Jest to o tyle ważne, że zawsze takie dobieranie wiąże się ze znacznym stresem, zresztą jak wszystko co jest związane ze zbliżającym się ślubem. Dlatego chociaż biżuteria ślubna powinna być jak najlepiej dopasowana by nie generować dodatkowego stresu. W każdym razie, planując ślub musimy się liczyć z tym, że u jubilera zostawimy całkiem imponującą sumę, która może nas początkowo lekko oszołomić jednak w końcu teoretycznie ślub bierze się raz, a jeżeli nawet nastąpi powtórka, wtedy będziemy mniej rozrzutni i postawimy na bardziej skromne wzory a jeżeli jest nam mimo tego zal, może nie robić takich zakupów wcale? Może lepiej polecieć sobie na egzotyczną wycieczkę i zapomnieć o sprawach przyziemnych?

© 2011 – 2014, proad1. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl

Dodaj komentarz