Dla Kobiet Dla Mężczyzn

Trendy i style

Zasobność męskiej szafy z biegiem lat przeszła wyraźne przeobrażenie. Przede wszystkim współcześnie ubiór codzienny naszych panów jest bardziej luźny niż kiedyś. Więcej w ich garderobie kolorów i bardziej ciekawych krojów ubrań. Coraz chętniej panowie sięgają po dosyć odważne dodatki takie jak na przykład wisiorki, bransolety czy apaszki. Coraz mniej w ich szafach typowo sztywnych ubrań jak garnitury a za to więcej sportowych marynarek i T-shirtów.
Nie chodzi tu jedynie o szafy młodszych mężczyzn, tak obecnie jest w każdej męskiej szafie, kamizelki w serek coraz częściej zastępują ciekawe pod względem wzorów swetry czy też bluzy. Krawaty z wielu szaf zniknęły już praktycznie zupełnie, co najwyżej jeden lub dwa wiszą dyżurne na wszelki wypadek, przeważnie jest to egzemplarz , który pasuje praktycznie do każdego ubrania. Trend, którym się kieruje moda męska niewiele się różni od tego co proponuje moda damska. Tu również w każdym sezonie są nowe propozycje wzorów, kolorów, dodatków.
Może jedynie moda męska zmienia się odrobinę wolniej i mniej w niej spektakularnych fasonów czy jakiś ekstrawaganckich wzorów. Chociaż co bardziej odważni panowie znajdują sobie zawsze jakieś szokujące dodatki, coraz częściej budząc sensacje. Ogólnie obserwując sposób ubierania się panów, widać, ze coraz odważniej komponują swoje stroje, często przed wyjściem z domu spędzając więcej czasu przed lustrem niż ich partnerki, budząc tym w nich oburzenie. Moda męska przechodzi spore przeobrażenie, powoli zacierając granice między typowo damskimi i typowo męskimi ubraniami. Nie oznacza to wcale, że nagle mężczyźni zaczną nosić sukienki ale wiele strojów  z ich garderoby zaczyna przypominać damskie. Za to z kolei w damskich szafach pojawiają się ubrania do niedawna przeznaczone jedynie dla panów.

zobacz to: http://krawaty.info

© 2018 – 2019, proveve. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl