Logowanie

Reklama

Regulamin

- minimalna długość artykułu 1500 znaków ( tekst wyjustowany )

- obowiązkowy rozdzielający znacznik ‘more’ ( streszczenie ) po 300-500 znakach tekstu

- obowiązkowa grafika lub film, przed znacznikiem ‘more’ ( streszczenie )

- w treści wpisu można zamieścić max. do 3 linków

- dopuszcza się zamieszczać 1 link w streszczeniu, pozostałe 2 muszą być jednak po znaczniku ‘more’ ( streszczenie )

– ilość tagów dodanych do wpisu max. 5

- ilość kategorii przyporządkowanych do wpisu max. 2

Filmy

You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Więcej w dziale Filmowym

Czerwiec 10, 2013

Eleganckie sukienki dla młodych i starszych kobiet

Autor: grazyna_a

Moda, jak wszyscy wiedzą, chodzi własnymi ścieżkami. Jednego roku modne są bawełniane jednolite bluzki, innego satynowe, elegancie sukienki. Ważne by w swojej szafie mieć urozmaicone stroje – i te eleganckie i te na co dzień. A ponadto dobierać je nie tylko do koloru cery, rodzaju figury czy wzrostu, ale także do okazji oraz wykonywanego zawodu.
Dobrze zaopatrzyć się zarówno w wygodne leginsy, jak i w oryginalne ubrania koronkowe. Młode dziewczyny z pewnością w tym sezonie postawią na kolorowe, radosne akcenty, czyli kropki, paski i różnorodne figury geometryczne. Nie powinny zapomnieć także o modnych już kolejny sezon, świeżych i orzeźwiających pastelach, gdyż nie tylko dodaja stylizacji uroku, ale i podkreślają młodzieńczy wygląd.

Starsze pokolenie zazwyczaj stawia na ponadczasową klasykę. Prostota formy to cecha dominująca w garderobach pań po trzydziestce, czy czterdziestce. Wiedzą one w czym dobrze wyglądają, komfortowo się czują i co przyda im się nie tylko podczas jednego wyjścia. Dlatego najchętniej wybierają klasyczne, czarne i białe zestawy, często przełamane beżami, szarościami lub odważnym czerwonym akcentem. Eleganckie sukienki zawsze będą królować na parkietach, ponieważ klasyka jest i zawsze będzie modna. W garderobach pań, w dzisiejszych czasach dominują stroje casualowe. Warto jednak mieć chociaż jedną lub dwie eleganckie sukienki z prawdziwego zdarzenia. Klasyczna mała czarna, seksowna sukienka ołówkowa lub podkreślająca kształty sukienka typu tulipan to najlepsze fasony dla bardziej dojrzałych kobiet. Można w nich olśnić niejednego mężczyznę i zrobić świetne wrażenie wśród przyjaciół. A to przecież bezcenne.

© 2013, grazyna_a. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (3 votes cast)
Eleganckie sukienki dla młodych i starszych kobiet, 6.3 out of 10 based on 3 ratings

Komentowanie jest niedostępne.