Dla Kobiet Moda i Styl

Ceny koronkowych sukienek

Wiosna zbliża się dużymi krokami i być może już za miesiąc lub dwa będziemy mogły założyć nareszcie zwiewną sukienkę koronkową. Te z Was, które jeszcze nie mają takiej w swojej kolekcji, powinny jak najszybciej udać się na shopping, ponieważ sukienki koronkowe są absolutnym must have nadchodzącego sezonu.

Śledząc blogi najpopularniejszych, polskich blogerek, można na szczęście zobaczyć, że wydatek na tego typu garderobę nie musi stanowić katastrofy dla naszego budżetu. Najłatwiej okazję cenową złapać oczywiście w sieci, na przykład na portalach aukcyjnych, gdzie często można wylicytować wartościowy ciuch super firmy w nienagannym stanie, a nawet nowy, za bezcen.

Te z Was, które nie chcą czekać i pragną mieć kilka pięknych sukienek z koronki pod swoim dachem jutro lub pojutrze, mogą wybrać opcję kupna bez licytacji, o ile sprzedawca przewidział taką alternatywę lub skorzystać z oferty butików internetowych. Na najpopularniejszym w Polsce portalu aukcyjnym można znaleźć kilkadziesiąt tysięcy przeróżnych sukienek, w każdym niemal przedziale cenowym. Kilka tysięcy z nich to sukienki koronkowe. Najtańsze z nich kosztują zaledwie kilkadziesiąt złotych – 30-70zł. Na modelce prezentują się doskonale, są eleganckie, pięknie leżą, kolor zachwyca, ale czy w rzeczywistości też będzie podobnie? Czy materiał nie rozpadnie się po pierwszym praniu? Czy wymiary będą odpowiadać opisanym na stronie? Czy kolor będzie zbieżny z prezentowanym na zdjęciu? To najczęstsze przyczyny zwrotów i reklamacji w przypadku zakupów internetowych.

W dzisiejszych czasach liczymy się jednak z tym ryzykiem, w zamian oczekując niższych cen i szerszego wyboru niż w tradycyjnych sklepach. Przy decyzji kupna taniej kreacji, należy koniecznie przyjrzeć się krajowi produkcji. Za niską cenę najlepiej wybierać produkty polskie, a nie chińskie czy produkowane bardzo tanim kosztem tzw. japan style, które zasypują rodzimy rynek towarami bardzo niskiej jakości. Przepiękną odzież z koronką oferują znane firmy z wyższej półki, np. Zara. Tu za upragnioną sukienkę zapłacimy 200-250zł.
Należy przemyśleć czy nie warto zainwestować w lepszą jakość.

© 2013 – 2015, grazyna_a. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl