Dla Kobiet Moda i Styl

Gdzie szukać sukienki na wesele?

Nie tylko Pana Młoda chce pięknie wyglądać podczas najważniejszego dnia swojego życia. Również jako gość, powinno się uświetnić uroczystość weselną odpowiednio eleganckim strojem. Dlatego wybierając sukienki na wesele powinnyśmy zwrócić szczególną uwagę na kilka, bardzo ważnych aspektów. Zdecydowanie odcienie bieli i czerni odpadają, jeżeli mamy się wybrać na wesele.
Wiadomym jest, że biel zarezerwowana jest dla Panny Młodej, której suknia musi się wyróżniać spośród wszystkich. Czerń zaś całkowicie odpada, bardziej trafna byłaby, gdybyśmy wybierały się na pogrzeb, a nie na ślub. Ale nie ma się co martwić, ponieważ pozostaje nam jeszcze cała paleta kolorów, z której na pewno dobierzemy świetną sukienkę na wesele.

Niezwykle modnymi w tym sezonie kolorami są pudrowy róż, łosoś, jak i błękit, lub mięta. Wiele Pań wybiera również bardziej wyraziste barwy takie jak zieleń, kobalt czy fuksja. Następnym istotnym elementem będzie odpowiedni dobór fasonu. Ten niestety nie jest zależny tylko od naszego gustu, chociaż podejrzewam, że w 80% to właśnie pod wpływem gustu wybieramy sukienki na wesele. Niestety, aby dobrze się prezentować, należy szukać sukienki takiej, która idealnie będzie pasowała do naszej figury. W zależności także od tego, czy wybieramy się tylko na ceremonię zaślubin, czy też na całe wesele powinnyśmy dobrać odpowiednią kreację. Jeżeli decydujemy się tylko na wyjście do Urzędu Stanu Cywilnego, czy też kościoła, powinnyśmy postawić zdecydowanie na stylową elegancję.
Gdy zaś wybieramy się na imprezę weselną, wówczas możemy założyć sukienkę bardziej zwiewną, asymetryczną, w której będziemy czuć się modnie i zarazem komfortowo. Jeśli zaś chcemy wybrać jedną kreację, która posłuży nam zarazem na ślub, jak i wesele, to powinna ona być na tyle skromna, aby można było bez przeszkód pójść w niej zarówno do kościoła czy USC, a także na tyle wygodna, aby się sprawdziła na parkiecie weselnym. Kiedy będziemy bacznie patrzeć na te wszystkie podstawowe elementy, przy wyborze sukienki na wesele, możemy być pewne, że dobierzemy idealny krój, który będzie wygodny i zarazem gustowny.

© 2018 – 2019, grazyna_a. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl