Dla Mężczyzn Moda i Styl

Karnawałowe wyzwania

Zbliża się sylwester, już nie tylko panie ale również panowie rozglądają się za odpowiednim strojem na bal sylwestrowy czy też późniejszy bal karnawałowy. Moda męska nie oferuje tu zbyt wielkiego wyboru. Panowie tradycyjnie muszą założyć garnitur, koszulę krawat. To się nie zmienia, jedynie dowolność jest tu w kolorystyce. Najpopularniejsze są garnitury sylwestrowe granatowe, tu decyduje przede wszystkim to, że mężczyźni najczęściej mają w szafie jedynie jeden lub dwa garnitury, które zakładają na przemiennie w zależności od uroczystości.
Ci, którzy jednak chcą prezentować się dobrze i modnie inwestują w swój strój, i kupują garnitur szczególnie na dana okazję. Szczególnie młodzi mężczyźni starają się jednak ubierać bardziej nowocześnie, starają się bardziej swobodnie dobierać kroje i kolory garniturów.  To z myślą o nich powstały sportowe marynarki, gdzie dodatkowo coraz częściej pojawiają się modne nadruki itp. Garnitury sylwestrowe dedykowane młodym mężczyzną są bardziej odważnie w kwestii materiałów, kolorów. Coraz częściej panowie zakładają w tą wyjątkową noc garnitury z połyskliwych materiałów, błyszczące a także dodatkowo w bardzo odważnych kolorach.
Ostatnio modne są wszystkie ubrania męskie w odcieniach różu. Modne w karnawale odważne męskie kreacje chyba jednak różu na większa skale nie przyjmą, a szczególnie w naszym kraju, gdzie pewne barwy są od zawsze zarezerwowane jedynie dla kobiet. Jeszcze dodatki różowe, lub blado różowe koszule mogą się przyjąć, ale bardziej jaskrawe, uranie takie jak garnitur to wciąż u nas coś uznawanego za niemęskie. Trudno sobie wyobrazić by miało się to zmienić w ciągu najbliższych kilku lat. To Włosi, Grecy czy Francuzi maja w sobie na tyle dużo luzu by sięgnąć po garnitury w  delikatnych pastelach czy odważniejszych barwach, takich jak róż, czerwień.

© 2018 – 2019, vezyr. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl