Moda i Styl Porady

Letnie ubiory

Każda pora roku wymaga od nas przeglądu szaf. Przede wszystkim oczywiście jest to kwestia pozbycia się z szafy, rzeczy niemodnych, takich, które nagle stały się na nas za duże lub co bywa częściej za małe. Latem ubieranie się jest zdecydowanie prostsze. W tym okresie, nawet rzeczy nie do końca zgodne z modą się sprawdzą. Odzież letnia to przede wszystkim kwestia tego by ubierać się kolorowo, w lekkie materiały, naturalne, przewiewne. To jest podstawa tego by w lecie wyglądać i czuć się dobrze dobrze. W końcu i tak nie zakładamy w tym czasie na siebie zbyt wiele.
Również letnie dodatki przechodzą z sezonu na sezon, ważne by były kolorowe, widoczne i finezyjne. W lecie w dodatkach wskazana jest wręcz przesada, gdyż często to właśnie one ubarwiają skromną w tym czasie odzież. Ważne, żeby tylko to zawsze stanowiło harmonijnie dobraną całość. Wysokie temperatury w lecie sprawiają, że moda odgrywa w tym okresie drugorzędną role. Tym bardziej, że najczęściej moda letnia w łagodny sposób przechodzi z jednego roku na drugi, z niewielkimi tylko co najwyżej zmianami. Jest to o tyle znaczące, że w ten sposób nie musimy rok rocznie wymieniać całej garderoby gdy zależy nam na tym by ubierać się modnie.
Zmiany w wakacyjnych trenach dotyczą przede wszystkim rzeczy kosmetycznych takich jak dodatki, obuwie, torebki czy biżuteria. Pojawiają się również jakieś nowatorskie kroje sukienek czy spodni, jedne mniej inne bardziej trafione. Wiele osób krytykuje takie jedno sezonowe kroje, jak na przykład było w ostatnim czasie z leginsami, które w zasadzie nie były nowością tylko powrotem po latach, a które nie każdej kobiecie pasują. Oczywiście nie trudno się domyśleć, że mimo to, każda kobieta koniecznie chciała mieć przynajmniej jedną ich parę w swojej szafie. Już zdecydowanie lepiej prezentują się dżinsy rurki, które jednak również nie nadają się na każdą figurę.

© 2019, proad1. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl