Dla Mężczyzn Moda i Styl

Modne garnitury

W przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni nie mają większych problemów gdy chodzi o dobór stroju na jakieś ważne wyjście. Na bardziej uroczyste wyjścia każdy mężczyzna w swojej szafie ma przynajmniej jeden dyżurny garnitur. Na mniej oficjalne imprezy z reguły wystarcza koszula i dżinsy lub spodnie z materiału. Moda męska nie jest specjalnie skomplikowana, nie ma tu szczególnie ekspresyjnych zmian, co roku zmienia się to jedynie z drobnych detalach, w dodatkach do garnituru, kolorach koszul itp.
Tylko co odważniejsi panowie maja w swoich szafach garnitury sylwestrowe, które odrobinę bardziej są połyskliwe, bardziej barwne. Jeżeli nie cały garnitur, to przynajmniej marynarka z połyskliwego materiału, który sprawdza się tylko raz w roku, na tę jedną noc. Dominujące kolory to biel i granat, to się chyba nie zmienia od lat. W każdym roku na balach sylwestrowych królują te kolory męskich garniturów. W tym roku pewnym urozmaiceniem jest jeszcze jeden modny kolor, który jednak w wielu panach budzi mieszane uczucia lub zwyczajną niechęć. Od kilku miesięcy róż jest traktowany przez stylistów tak, jak zawsze traktowana była czerń.
Z tym, że wciąż jeszcze niewielu panów przekonało się do tego nowoczesnego trendu.  Garnitury 2012 zapewne będą więc bardziej odważne w kolorystyce, kroje i fasony raczej się nie zmienią, a jeśli to i tak nieznacznie. Mężczyźni bardziej niż kobiety przywiązują się do ulubionych rzeczy, do określonego kroju ubrań, do dodatków itp rzeczy, dlatego i moda skierowana do nich nie może zmieniać się zbyt szybko. Właściwie  idąc na sylwestra trzeba tylko pamiętać o tym, by do garnituru zawsze ubierać koszulę z długim rękawem, odpowiedni krawat ,i żeby wszystko było wykonane z bawełny, unikniemy w ten sposób brzydkich plam od potu. Chyba, że całego sylwestra będziemy spędzać przy stole.

© 2019, cubus. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl