Dla Kobiet Moda i Styl

Suknie balowe i studniówkowe

Odpowiedni strój na ważną uroczystość jest tak samo ważny jak sama uroczystość, nie ma tu znaczenia czy chodzi o strój kobiety czy mężczyzny. Poprzez ubranie dajemy innym sygnał, jak ważna jest dla nas ta uroczystość, czy szanujemy jej powód, jak odnosimy się do osób, które organizują daną uroczystość itp. Studniówki są takimi uroczystościami kiedy szczególnie zależy nam na dobrym wyglądzie. Dla większości osób jest to symboliczny krok w dorosłość połączony z dobrą zabawą.
Nic zatem dziwnego, że tak ważne jest by wszystko było dopięte na ostatni guzik, by wszystkie elementy ze sobą współgrały. Od tego zależy nasze samopoczucie a przez to i to, czy będziemy się dobrze bawić na uroczystości.  Garnitury na studniówkę, suknie balowe, oraz oczywiście dodatki, to wszystko jest ogromnie ważne. Podobnie jak wystrój sali i sama sala, miejsce, gdzie jest robiona studniówka. Coraz rzadziej są to sale w szkole, częściej wynajmowane są lokale, z bufetem i sala taneczną. Takie czasy. Coraz mniej młodzi ludzie lubią się angażować w życie szkoły za to coraz bardziej lubią się otaczać luksusem. Najlepsza studniówka to taka z przepychem, muzyka i jedzeniem. Mniej liczy się zgranie ludzi i relacje między nimi. To chyba również znak czasów po prostu.
Przyjaźni nie da się kupić, przepych i elegancje stroje, jak najbardziej. W każdym razie obecnie studniówki to już nie tylko sama zabawa przed maturą, ale również przedstawienie, prezentacja, kogo na ile stać. Prezentacja kreacji i sprawdzian, czy na pewno na sali nie znajdą się dwie tak samo ubrane dziewczyny. Z niewiadomych w zasadzie przyczyn, pojawienie się na sali dwóch tak samo ubranych kobiet kompletnie psuje zabawę samym zainteresowanym. To po prostu wielki nietakt i wpadka, która później jest przez długie lata komentowane.

© 2018 – 2019, evita. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl