Moda i Styl Ślub i Wesele

Suknie dla druhen

Gdy Panna Młoda skompletuje już cały swój strój na wielką uroczystość zaślubin, może wtedy pomyśleć u sukniach dla druhen. Wybierając sukienki, należy zwracać uwagę na wiek, cerę i typ sylwetki przyjaciółek. Istotną rolą jest rada specjalisty, projektanta lub stylisty, który zaprezentuje różne możliwości i na końcu zasugeruje najlepsze rozwiązanie.
Dobierając grupę pomocnych nam osób warto pomyśleć o nadzwyczajnym wyróżnieniu ich wśród gości.
Sukienki
mogą cechować się taką samą kolorystyką lub fasonem. Powinny być jednak skromniejsze niż sukienka głównej bohaterki dnia. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Bywa niekiedy, że suknia ślubna panny młodej jest tak prosta, że o bardziej prostej i skromnej już po prostu nie sposób myśleć. Jest to zatem przestroga, aby dobierając suknię ślubną zważać na to, że niekiedy suknie gości mogą okazać się bardziej strojne. W ostatnim czasie panuje trend, w którym wszystkie druhny ubiera się w sukienki w tym samym kolorze. W Studiu Mody Ślubnej Evita można wybrać odpowiedni kolor i tkaninę odpowiadającą każdej kobiecie. Każdą sukienkę można przyozdobić koralikami, szalami czy biżuterią.
Panna Młoda powinna być świadoma tego, że kolor sukien dla druhen musi się idealnie komponować z suknią ślubną. To wszystko musi tworzyć miłą dla oka kolorystykę. Powinniśmy pamiętać że uroczystości ślubne to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety, dlatego wybór właściwych sukni oraz wszelkich dodatków do Nich, to zadanie które coraz częściej jest realizowane w oparciu o fachowe porady i konsultacje specjalistów.

© 2010 – 2014, proveve. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl

Dodaj komentarz