Dla Kobiet Moda i Styl

Suknie na różne okazje

Podobnie jak suknie ślubne, równie uważnie dobierane są suknie na studniówkę. Są to najczęściej pierwsze tak ważne kreacje w życiu młodej kobiety, dlatego nie może być to pierwsza, lepsza sukienka. Suknie na studniówkę wybiera się długo, najczęściej jest ona cała czarna lub granatowa co najwyżej z niewielkimi wstawkami białymi. Przeważnie są to suknie długie, jednak nie brakuje również krótkich, bardziej ekstrawaganckich.
Wiele tu zależy od regulaminu szkoły. Inaczej rzecz się ma, gdy potrzebna jest suknia na mniej oficjalną imprezę, wtedy już jest zdecydowanie większa dowolność wyboru. Suknie wieczorowe to w zasadzie, każde eleganckie suknie, które pasują do naszej figury, karnacji i gustu. Nie ma tu żadnych ograniczeń w kwestii barw czy fasonu a wszystko zależy od aktualnej mody i zasobności naszych portfeli szczególnie, że do sukni jeszcze trzeba dobrać odpowiednie dodatki, które często kosztują równie dużo jak i sama suknia. Ale jeżeli chodzi o suknie wieczorowe to niestety, jedno trzeba zauważyć, nie ma sukni tanich, tym bardziej, gdy zależy nam na jak najbardziej unikalnej kreacji. Wiadomo, że każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo i nie chce zobaczyć na balu czy innej imprezie, drugiej kobiety ubranej tak samo jak ona.
Tym bardziej jeżeli obie panie miały by być porównywane na zasadzie, która lepiej wygląda. To jedynie mężczyźni mogą się zaprzyjaźnić z osobą ubraną tak jak oni, w damskim świecie jest to niemożliwe. Dlatego kobiety są w stanie wydać dużo na sukienki wieczorowe, jeżeli tylko maja pewność, że nikt nie będzie miał takiej kreacji jak one. Unikalność jest tu warunkiem najważniejszym i bezdyskusyjnym, o tym wiedzą już dziewczynki w przedszkolu. Już nawet one chcą wyglądać lepiej niż ich koleżanki co tylko potwierdza podejrzenie, że kobiety maja to zapisane w genach.

© 2011 – 2014, evita. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl

Dodaj komentarz