Dla Kobiet Moda i Styl

Suknie w karnawale

W karnawale modne jest praktycznie wszystko co wygląda odpowiednio efektownie. Kolorystyka rok rocznie zmienia się jedynie nieznacznie oprócz absolutnych „ must have ” są również kolory, kroje sukni, które sprawdzają się każdego roku. Przede wszystkim ważne jest to by wybrać taka suknie w której będziemy czuli się dobrze. W sylwestra i w karnawale najważniejsza jet dobra zabawa a w niektórych kreacjach, szczególnie źle dobranych do sylwetki o zabawie trzeba po prostu zapomnieć.
Moda w karnawale pozwala na eksperymenty z kolorami, krojami z tym że przesada jest tu nie wskazana. Bardziej sprawdzają się suknie oszczędne w kroju, proste z niewielkim elementem dekoracyjnym. Czasem wystarczy po prostu efektowny pasek lub brosza. Tiule, żaboty to relikt zamierzchłej epoki. Noworoczne suknie to prosty krój ale za to kreatywnie dobrane dodatki. Nie muszą to być dodatki krzykliwe, bardziej chodzi o to by były ciekawe, pomysłowe. Oryginalny pomysł znaczy znacznie więcej niż nadmierne ozdoby dobrane niezbyt gustownie. Warto we wszystkim zachować elegancki umiar.

Za to możemy mieć zdecydowanie bardziej efektowną fryzurę, makijaż. Suknie karnawałowe przez większość pań szukane są już jesienią, podobnie jak dodatki. Jest więc wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się z tym co jest aktualnie modne, po co warto sięgać a co może być zupełnie nietrafione. Na zakupy zawsze warto zabrać kogoś, kto będzie nam potrafił szczerze doradzić, czy dana kreacja jest dla nas odpowiednia. Nie zawsze to co widzimy w lustrze jest zgodne z prawdą, obserwowane z boku może wcale tak dobrze nie wyglądać jak tego byśmy chcieli. Nie warto wbijać się w wymarzoną suknie, gdy z boku wylewa się nam nadmiar ciała lub gdy szwy trzeszczą na nas. W czymś takim z pewnością nie będziemy się dobrze bawić.

© 2018 – 2019, evita. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl