Biżuteria Moda i Styl

Własne kompozycje

Dobrze dobrany strój może zdziałać więcej niż wielu osobom się wydaje. Od tego jak starannie się ubieramy zależy to, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Warto tu również zauważyć, że zawsze jest tak, że osoba świadoma, że dobrze wygląda, czuje się swobodniej, jest bardziej pewna siebie przez to w pracy ma większą siłę przebicia, łatwiej sobie radzi również z załatwianiem spraw urzędowych itp. W ten sposób osoby, które dbają o swój wygląd zawsze mają większe szanse na awans, na rozwiązywanie trudnych spraw urzędowych itp.
Nie muszą być to wcale markowa odzież, wystarczy, że będzie to ubranie dobrze dostosowane do naszej figury, w modnym fasonie ale dobrane tak, by było również odpowiednie do danej sytuacji. Wiadomo, ze do pracy, do biura ubierzemy się inaczej niż na spacer czy też wyjście na plaże. Osoby, które zakładają modne ubrania zapominając o tych zasadach, wiele tracą. Zbyt odważny strój do pracy może więcej zepsuć w naszym wizerunku niż nam się to wydaje. Przy doborze stroju równie ważne jest  dobranie odpowiednich dodatków, przede wszystkim biżuterii.
Do pracy lepsza jest jednak biżuteria stonowana, dobrze sprawdzają się tu metale szlachetne takie jak złoto czy srebro. Biżuterię artystyczną jednak zdecydowanie lepiej zachować na wyjście ze znajomymi czy spacer po parku, w pracy może ona popsuć efekt. Znani projektanci biżuterii artystycznej oferują oczywiście równie biżuterię stonowaną, mało krzykliwą i taką można założyć do stroju, do pracy. Chodzi tylko by nie była to biżuteria zbyt wyzywająca, zbyt kolorowa i krzykliwa. Minimalizm jest tu jak najbardziej wskazany.  Wracając do samej siły naszego stroju, bylibyśmy zaskoczeni, w jak dużym stopniu oddziałuje on na odbiór naszej osoby przez innych. Markowa biżuteria czy odzież sprawia, że jesteśmy odbierani jako osoby zamożne, odnoszące w życiu sukcesy. Nawet, gdy ubieramy stroje z wyprzedaży ale dobrze je dobieramy do sytuacji i aktualnej mody, wciąż jesteśmy tak odbierani. Osoby, które ubierają się niechlujnie, w nie doprane czy nie doprasowane ubrania, odbierane są jako osoby, których życie jest jedną, wielką porażką.

© 2011 – 2014, proad1. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl