Dla Mężczyzn Porady

Lato w modzie męskiej

Z modą męską w lecie problemu większego nie ma. Chodzi tu głównie o to, by męskie ubrania były w modnym kolorze a także by były wykonane z odpowiednich materiałów. Ogólnie od kilku lat w każdym sezonie modne są letnie garnitury w neutralnych barwach, postrzeganych jako naturalne. Dominuje tu głównie biel, beż, zieleń i khaki. Obecnie są modne ostrzejsze kolory, jednak i tak nasi panowie nie są przekonani do zbyt wielkiej ekstrawagancji w swoich strojach, więc na naszych ulicach wciąż panuje raczej zachowawcza moda na neutralne kolory.
Jednak odzież dla Panów musi być przede wszystkim wygodna, więc kolorystyka jest tu kwestią drugorzędną, zresztą wielu mężczyzn do tej kwestii nie przywiązuje szczególnej wagi. Dobierając swoje ubrania, kierują się głównie krojem, który nie będzie krępował im ruchów i tym, by materiał z którego dany ciuch jest wykonany, był przewiewny tak by nie kleił się do ciała i nie podnosił poczucia dyskomfortu. Jak widać po prostu moda męska to jedno, a osobiste upodobania naszych Panów to drugie i raczej większa rewolucja nie jest tu w najbliższym czasie możliwa.
Nie wspominając tu nawet o tym, że nasi panowie po prostu nie lubią zbyt długo chodzić po sklepach celem dobrania bardziej odpowiedniego stroju. Mężczyzn, którzy dobrze znoszą zakupy i chodzenie po sklepach jest naprawdę niewielu. Z reguły wiedzą czego oczekują po ubraniu i w przeciwieństwie do kobiet, zaopatrują się w nie w pierwszym, góra drugim sklepie. Zresztą z reguły są również bardziej zadowoleni z takich zakupionych ubrań niż kobiety, które na zakupach spędzają długie godziny. Jedyny sposób na modnie ubranego mężczyznę, to taki, gdy to kobieta kupuje ubrania swojemu mężczyźnie i ten zwyczajnie już nie ma innego wyjścia, jak dla świętego spokoju nosić to, co jest mu narzucone. Dotyczy to głównie mężczyzn po czterdziestce, ci młodsi jednak bardziej przywiązują uwagę do tego, co na siebie wkładają.

© 2017 – 2019, cubus. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl