Foto i Video Porady

Wideofilmowanie Uroczystości Ślubnych

Jak właściwie powinna być zaprezentowana oferta wideofilmowanie i fotografii ślubnej? Trudno to tak naprawdę powiedzieć. Trudne jest stworzenie takiego portfolio, które będzie podobało się wszystkim. Nie jest tak, że wystarczy wstawić ładne zdjęcia czy ciekawsze filmy. Potencjalni klienci są różni, mają również różne oczekiwania.  Dlatego nie każdemu, nie wszystko się podoba.
Film ze ślubu musi być ciekawy jednak klient zwraca uwagę również na to, w jaki sposób prezentują się na nim filmowane postacie.  Wszyscy ogólnie oczekują, że sami będą się prezentowali na filmie lepiej niż w rzeczywistości. Ot, taka ludzka próżność, którą ma każdy. W portfolio zatem warto umieścić tylko filmy na których młodzi prezentują się dobrze. Niestety liczy się tu po prostu ich uroda. Nawet jeżeli sam film jest mniej ciekawy czy w gorszej odrobinie jakości niż taki, który prezentuje mniej urodnych państwa młodych. Z tym samym musi się zmierzyć fotograf ślubny, zdjęcia do portfolio muszą przedstawiać ludzi atrakcyjnych fizycznie, w zaskakujących pozach.

Tu również nie tylko jakość zdjęć się liczy i ich pomysłowość ale, co tu kryć, uroda postaci. Nikt nie chce oglądać brzydoty. Szczególnie teraz, gdy w modzie są szalenie wyraźne zdjęcia ślubne 3D. Ta technika to obecnie zupełny hit ślubnej fotografii. Jednak by to było naprawdę atrakcyjne, musi być połączone z pomysłowym ustawieniem postaci. Kolejny wymóg, gdy zależy nam na stworzeniu naprawdę interesującego portfolio, które będzie przyciągało do nas klientów. Jest jeszcze jedna rzecz, na którą klienci zwracają uwagę. Jeżeli zdjęcia noszą wyraźne ślady poprawek graficznych.  Zdecydowanie lepiej postrzegane są zdjęcia całkiem naturalne, które świadczą o dobrej technice robienia zdjęć. O tym, że naprawdę się na tym znamy.

© 2019, vezyr. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl

Dodaj komentarz