Justin Alexander

Dom sukien ślubnych Justin Alexander to prawdziwy lider na rynku. Projektanci dużo podróżują po świecie w poszukiwaniu materiałów, cekinów, kryształków Swarovskiego, haftów i koronek. To dzięki temu ich suknie ślubne są tak wyjątkowe. Suknie ślubne z domu Justin Alexander są oparte na stałym wzorze, są tu klasyczne wiktoriańskie gorsety oparte na oryginalnych wzorach i rzeźbieniach wiktoriańskiej techniki i na opanowanej do perfekcji klasycznej postaci klepsydry. To dzięki temu wzorcowi każda kobieta w sukniach ślubnych Justin Alexander wygląda doskonale. Na tym  klasycznym wzorze powstają przepiękne, niezwykłe kreacje, które na długa zapadają w pamięć.
Kolekcja na rok 2012 wyróżnia się dużym zróżnicowaniem, od sukien tiulowych, zwiewnych po suknie typowo glamour, ściśle przylegające do ciała, eksponujące wszystkie zalety figury. Najczęściej te modele są szyte z delikatnych koronek Chantilly lub weneckich koronek ze zdobieniami z pereł, cekinów czy też kryształków Swarovskiego.  Zawsze tylko najwyższej jakości materiały są używane do produkcji sukien dla domu mody. Tu z pewnością nie oszczędza się na jakości.  Gorset połączony z tiulową, wielowarstwową spódnicą inspirowaną na latach 50-tych to obecnie najpopularniejszy typ dla sukni ślubnej wśród osób o mniej idealnej figurze. W tych sukniach każda sylwetka prezentuje się rewelacyjnie. Tu również każdy materiał jest materiałem z tak zwanej górnej półki.
To sprawia, że suknie z domu mody Justin Alexander zdobią panny młode na całym świecie i często po nie sięga elita. W kolekcji 2012 najbardziej zwracają uwagę dekolty i artystyczne, delikatne zdobienia sukien. W połączeniu z doskonałymi materiałami, ciekawymi projektami całość tworzy niepowtarzalne i oszałamiające kreacje, którym nie sposób się oprzeć. Suknie z amerykańskiego domu mody Justin Alexander to prawdziwe perły, są w pełni warte swojej ceny, która nie jest niska. Ale za luksusowe produkty zawsze trzeba zapłacić dużo ale za to dostajemy to, co najlepsze. A suknie z kolekcji Justin Alexander z całą pewnością są najlepsze. Główną zaletą tych sukni jest to, że doskonale prezentują zalety kobiecej figury, maskując niedoskonałości to sprawia, że każda panna młoda w tym najważniejszym dla siebie dniu czuje się piękna i wyjątkowa. A przecież w tym wszystkim głównie o to chodzi, o dobre samopoczucie panny młodej i to by wyglądała olśniewająco.