Mori Lee

Madeline Gardner od 20 lat projektuje suknie ślubne, wieczorowe , suknie koktajlowe i studniówkowe. Suknie Mori Lee mają zawsze niepowtarzalny a jednak klasyczny urok. Oferta firmy na rok 2012 składa się z kilku kolekcji sukni ślubnych, każda z nich jest dedykowana innej grupie odbiorców, tak by każda przyszła panna młoda mogła znaleźć coś, co będzie zgodne z jej gustem i wyobrażeniami. Kolekcja Mori Lee by Madeline Gardner to zbiór sukien tradycyjnych. Oryginalne fasony z ręcznie przyszywanymi kryształkami Swarovskiego zaprojektowane są przez wielokrotnie nagradzaną kreatorkę. Do produkcji sukien wykorzystywane są tylko materiały najwyższej jakości, piękne koronki i hafty. Wszystko to sprawia, że suknie cieszą oko swoim klasycznym pięknem. Kolekcja Voyage to oferta sukni skromniejszych pod względem zdobień i dodatków. Tu suknie zdobią głównie dobranym materiałem, krojem. Fasony ( tutaj ) są bardziej nowoczesne, bardziej stonowane, jednak prostota wcale nie oznacza tu nudy. Ta kolekcja zadowoli najbardziej wymagającą i pragnącą być modną, przyszła pannę młodą.
Jednak to kolekcja Angelina Faccenda budzi prawdziwy zachwyt. Wszystkie kreacje ślubne z tej kolekcji wykonane są z najwyższej jakości jedwabiu naturalnego. W ten najważniejszy dzień w życiu każda panna młoda zasługuje na to co najlepsze, na rzeczy luksusowe jakimi z pewnością są suknie Mori Lee z kolekcji Angelina Faccenda. W sezonie 2012 suknie są tu przede wszystkim z mocno dopasowana górą i rozkloszowanym dołem, bogato zdobionym. Wiele sukni wygląda jak strój królowej morskich syren. Są po prostu niezwykłe.
Na uwagę zasługuje również kolekcja Julietta. Suknie zaprojektowane i wykonane są z równą starannością i pomysłowością , jak wszystkie suknie z Mori Lee ale tu najbardziej zachwyca to, że jest to kolekcja dla kobiet w normalnym rozmiarze, kreacje nie są prezentowane na wychudzonych modelkach tylko na modelkach, które mają figurę taką, jaką posiada większość pań. Suknie wspaniale podkreślają zalety krągłości kobiecego ciała. Nikt nie powiedział przecież, że piękno to tylko rozmiar 38. Kolekcja Blu to po prostu elegancja bez zbędnych finezji. Wielowarstwowe falbany, kryształowe zdobienia to cechy wyróżniające suknie tej kolekcji pośród innych.  Ta kolekcja zbiera prestiżowe nagrody Debi i Diva, to chyba najlepiej świadczy o tej kolekcji. Oprócz mody ślubnej, która się tu wyróżnia firma Mori Lee oferuje bogaty wybór sukien dla druhny, dla dziewczynek  sukni wieczorowych, tak by wszyscy mieli szanse wyglądać w tym dniu wyjątkowo.