Pronovias

Marka Pronovias to niekwestionowany lider rynku kreacji i dodatków ślubnych. Tworzą dla niego znani i utytułowani hiszpańscy kreatorzy mody tacy jak Manuel Mota, Elie Saab, Hannibal Laguna, Emanuel Ungaro. Suknie sprzedawane pod wspólna nazwą Pronovias nie należą do najtańszych ale w pełni zasługują na swoją cenę. Wykonane są z najlepszych materiałów, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Każda kolekcja, każda suknia to nowoczesna stylizacja z zachowaniem nuty tradycji. Suknie ślubne są przeważnie białe lub w kolorze szampana. Każda kolekcja jest bardzo urozmaicona, nie ma tu monotonni znanej z innych popularnych na rynku firm. W Pronovias w każdej kolekcji panna młoda bez trudu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Widać to chociażby po najnowszej kolekcji 2012 Manuel Mota. Są tu suknie bardzo dziewczęce, z delikatnych materiałów lekko oplatających sylwetkę. Materiał jakby spływał po ciele. Ale między sukniami w takiej stylistyce znajdziemy takie, które są bardziej klasyczne, mają dobrze dopasowane gorsety i mniej lub bardziej rozbudowane spódnice.
W kolekcji Pronovias Glamour na rok 2012 dominują błyszczące materiały, seksowne fasony i obowiązkowo kryształki, koronki. Materiały użyte do produkcji sukni są najwyższej jakości, Szwajcarska tafta, Genewska satyna i rzymska organza to tylko niektóre warte wymienienia. Wszystkie są  najlepszego gatunku, podobnie jak ozdoby, kokardy czy kryształki. Kolekcja Costura 2012 jest najdelikatniejsza w formie. Suknie ( więcej jest tu )wykonywane są ręcznie z dbałością o najdrobniejsze detale. Krój sukni jest bardziej nowoczesny i lekki. Koronki, hafty to główne atuty sukni z tej kolekcji. Każda kreacja sprawia wrażenie niezwykle delikatnej, miękkiej i bardzo, ale to bardzo kobiecej. Suknie odkrywają ramiona, jeżeli już mają ramiączka to delikatne, wykonane z koronki dzięki temu każda panna młoda będzie wyglądała bardziej krucho, delikatnie, niewinnie.
Dla kobiet ceniących bardzo nowoczesne kroje Pronovias przygotował Fashion Collection 2012 tu wszystkie suknie maja bardzo nowoczesne kroje. Jest tu mniej ozdób a suknie urzekają głównie ciekawym fasonem, asymetrycznymi cięciami czy też marszczeniami. Niektóre suknie są bardzo seksowne inne bardziej skromne. Tu znowu widać dbałość firmy, by każda pani znalazła coś odpowiedniego dla siebie. Kolekcja marzeń jest bardziej jednolita, tu suknie mają proste gorsety i rozbudowane, wielowarstwowe, najczęściej tiulowe spódnice. Za to Kolekcja dla Ciebie to oferta bardzo zróżnicowana, od delikatnych kreacji, które lekko spływają po ciele do bardziej pomysłowych, z marszczeniami, tiulem i dużą ilością ozdób. Nic zatem dziwnego, że to firma Pronovias zdominowała rynek sukni ślubnych.

autor: evita