Dla Kobiet Salony i Sklepy

Dobór sukni na bal

Od co najmniej listopada panie w szale zakupów przemierzają centra handlowe w poszukiwaniu odpowiednich kreacji sylwestrowych, odpowiednich dodatków takich jak buty, torebka i oczywiście w poszukiwaniu odpowiedniej do tego wszystkiego biżuterii. W przeciwieństwie do panów, którzy muszą po prostu założyć garnitur, najczęściej ten sam dyżurny od kilku lat, panie ze strojem maja zdecydowanie więcej problemów. Suknie 2012 to przede wszystkim takie w kolorach ognia, tak jak ognisty jest chiński smok. 2012 jest rokiem smoka więc tu można szukać inspiracji, gdy zastanawiamy się nad kolorem sukni.
Uniwersalnymi kolorami każdego sylwestra jest złoto, srebro i czerń, małe czarne to podstawa każdej damskiej szafy. Dodatki lub elementy dekoracji sukni powinny być ponad wszelką wątpliwość błyszczące, mogą być to cekiny, brokat czy też kryształki Swarovskiego. Moda w karnawale każdego roku różni się w zasadzie nieznacznie, sprawdzają się suknie w każdym kolorze by tylko wyglądać efektownie i dobrze czuć się tak, by strój nie psuł nam zabawy. Nie ma nic gorszego niż ciągle opadające ramiączko, zbyt ciasna suknia czy tez suknia, która zdecydowanie za wysoko się podnosi podczas tańczenia.
Jednak każda pani zawsze chce wyglądać zjawiskowo, dlatego zakupy kreacji są tak czasochłonne. Najczęściej po kilka razy przymierzane są te same suknie i ciągle są poszukiwane inne a ostatecznie kupowana jest suknia przymierzana jako pierwsza. Taka już kobieca natura i urok. Suknie balowe są potrzebne nie tylko na bal sylwestrowy ale na cały karnawał. Przy ograniczonym budżecie warto postawić na kreacje, która w prosty dosyć sposób da się odpowiednio zmodyfikować by tydzień później, na innym balu wyglądała trochę inaczej ale równie dobrze. Czasem wystarczy jedynie wymienić dodatki.

© 2012 – 2015, proveve. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl