Dla Kobiet Salony i Sklepy

Polska bielizna podbija europejski rynek

Polska bielizna podbija europejski rynek

W Polsce nadal panuje przeświadczenie, że zachodnie marki są lepsze od krajowych, a bielizna wykonana jest z wysoko gatunkowych materiałów, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Nic bardziej mylnego. Producenci polskiej bielizny nie mają się czego wstydzić i z powodzeniem to udowadniają. Polskie marki bielizny są konkurencyjne nie tylko pod względem jakości, ale również ceny. Na polskim rynku jest bardzo wielu producentów, którzy są rozpoznawani poza granicami kraju, a ich produkty cieszą się dużą popularnością i zaufaniem wśród tamtejszych klientów.
Coraz częściej również polskie marki decydują się na obco brzmiące nazwy jak Esotiq, Gorteks czy Atlantic. Jak wybrać najlepsze z najlepszych, odróżnić dobrą jakość materiałów od złej, rozpoznać precyzyjne wykonanie i wydać pieniądze na coś naprawdę wartego swojej ceny? Przede wszystkim nie należy się bać nowości, warto zapoznać się z tym co oferują nieznane nam marki. W sklepie starajmy się eksperymentować, szukać czegoś odpowiedniego dla siebie. Luksusowa bielizna oznacza przede wszystkim komfort i wygodę, w pięknym wydaniu.

Najważniejsze jednak jest to, że Polki nie muszą przepłacać i mogą otrzymać porównywalną jakość bielizny za niższą cenę. Polscy producenci bielizny stawiają na jakość, nowe technologie i oryginalne wzornictwo. Gorteks już od 18 lat zadowala klientki z całej Europy, przy produkcji swoich kolekcji wykorzystując najnowocześniejsze technologie i wysokiej klasy materiały. Producent stawia również na jakość prezentowania bielizny, do sesji zdjęciowej zapraszając m.in. znaną brazylijską modelkę Analu Campos. Z okazji 18. urodzin marki Gorteks na Facebooku ruszyły jubileuszowe zabawy i konkursy.

© 2012, admin. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl