Ślub i Wesele

Prezenty ślubne – czego unikać…

A co robić?

Może wytłumaczę wszystko po kolei. Wydaje się, że prezenty ślubne w wielu przypadkach to ciągle trudny i niezręczny temat. Każdy bowiem chciałby ofiarować rzecz, który będzie się podobała a równolegle kupujemy wedle własnego smaku. W chwili obecnej wielu Młodych miast standardowego podarunku winszuje sobie polskich prawnych środków płatniczych. Jest w tym wiele racji, gdyż dla większości ludzi na początku życiowej drogi liczy się każdy grosz, wymieniany potem w drodze kupna na pralkę, meble, własny kąt…Jeżeli więc Narzeczeni życzą sobie właśnie takiego podarunku, to pomimo odczuwanych wątpliwości pożądane byłoby przynajmniej taką formę obdarowania  przemyśleć. Podobnie rzecz się ma, gdy Państwo Młodzi mażą o przedmiocie, który nam się w ogóle nie podoba. Warto się wtedy zastanowić i rozważyć chociaż “za” i “przeciw”.

Zdarza się też i tak, że nie otrzymaliśmy żadnych wytycznych, a środki finansowe w roli prezentu z tak wyjątkowej okazji nie wydają nam się wystarczająco dobrym wyjściem.

Cóż wtedy? Myślę że warto zastanowić się nad prezentem oryginalnym, by nie ryzykować powielenia podarunku – w wersji pesymistycznej ofiarujemy to samo, co najbardziej znielubiony krewny ;) Wspaniale jest jeśli prezent jest jedyny w swoim rodzaju, uwzględniający indywidualne gusta i potrzeby Narzeczonych oraz jeśli nawet po wielu latach przywodzi na myśl darczyńcę.

Wychodząc na przeciw takiemu zapotrzebowaniu…

Nasz sklepik oferuje ręcznie zdobione serwisy ślubne. Serwisy są zdobione wedle przedstawionych wytycznych co do wzoru, koloru osobistych preferencji i formy naczyń. Na pewno staną się na wiele lat piękną i oryginalną oprawę stołu. Zdobiąc serwisy ślubne mamy na uwadze wszelkie, nawet pozornie nieistotne szczegóły, zdajemy sobie sprawę z wagi zamówienia. Nasze serwisy ślubne, nawet te wymalowane całe lata temu, cieszą swym wyglądem do dziś.

© 2012 – 2015, imbir. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.velon.pl

Dodaj komentarz